About

PRÍBEH ZNAČKY QUEEN & KING FLOWERS

Za Queen & King Flowers stojí tím mladých ľudí s niekoľkoročnými skúsenosťami na trhu so živými kvetmi a zeleňou, pre ktorých sú kvety a starostlivosť o ne v prvom rade koníčkom. Presadzujeme myšlienku, že kvety sú živé bytosti s ohromným darom a magickou silou  – robiť radosť všetkým našim milovaným. Pri práci kladieme dôraz na kvalitu a 100 % spokojnosť našich zákazníkov, a preto spolupracujeme s renomovanými dovozcami po celom svete a ponúkame overený produkt. Svoje rady sme doplnili o vlastných produktových špecialistov a skúsených aranžérov – dbajú na dokonalý stav každého jedného zaslaného produktu. Všetky naše luxusné bouquety kvetov a ruží osobne vyberali Zuzana PlačkováPatrik Vrbovský podľa vzoru nádherných kytíc, ktoré môžete poznať z ich instagramov.

 

O NAŠICH PRODUKTOCH

Queen & King Flowers ponúka viaceré variácie kytíc z ruží alebo mixu kvetov a ruží, ktorých základom je luxus, čerstvosť a vaša maximálna spokojnosť. Všetky naše kvety sú áčkovej kvality dovážané niekoľkokrát týždenne z najlepších zahraničných trhov (Holandsko, Izrael, Ekvádor, Taliansko, Kolumbia, Afrika, Guatemala). Na naše veľké kytice potrebujeme najdlhší rez, ktorý je aj najdrahší. Dbáme na čo najšetrnejšie skladovanie voči životnému prostrediu a samotným kvetom, kvôli čomu využívame najnovšie technológie. Ponúkame aj možnosť napísať odkaz podľa svojich predstáv, ktorý priložíme ku kytici.

Vzhľadom na to, že dbáme na čerstvosť a kvalitu našich kvetov, doručenie je možné len v Bratislave a okolí, pre konkrétne informácie o doprave kliknite sem. Platba je možná len kartou vopred a donáška je úplne zdarma ku každej objednávke. Kvety vám doručíme v luxusných vozidlách presne na určený čas, minimálna doba objednania je 48 hodín vopred (v daný deň objednať najneskôr do 16:00, aby bola kytica doručená najskôr o 2 dni v čase 12:00 až 20:00). 

 

Dúfame, že naše Queen & King Flowers budú dokonalým darčekom, ktorý vyčaruje úsmev na tvári adresáta.