Dôležité dni v kalendári, kedy darovať ženám ruže

V kalendári sa nachádza viacero špeciálnych dní, na ktoré by sme nemali zabudnúť a hlavne sa na nich pripraviť už v predstihu, ak nechceme naháňať darčeky na poslednú chvíľu. Aby ste už v novom roku na žiadny podstatný dátum nezabudli, prinášame spísaný prehľad tých najdôležitejších dní, kedy sa patrí obdarovať ženy vo svojom okolí.

DEŇ SVÄTÉHO VALENTÍNA

Štrnásty február je celosvetovo pokladaný za deň zamilovaných, sviatok lásky a náklonnosti medzi partnermi. Záplava sŕdc všade v obchodoch tradične už od januára pripomína tento dôležitý dátum, kedy zvyčajne dochádza ku vzájomnej výmene darčekov zamilovaného páru. Napriek možným originálnym darom sa peknej kytici na Valentína zaraduje každá žena.

MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN

MDŽ je medzinárodne uznávaným sviatkom, ktorý každoročne pripadá na ôsmy marec. V súvislosti s týmto výnimočným dňom majú muži milú povinnosť obdarovať všetky dospelé ženy vo svojom okolí – okrem manželky či partnerky nemožno zabudnúť ani na svoju mamu, sestru alebo starú mamu, kvetinám sa určite poteší aj kamarátka či milá susedka.

DEŇ MATIEK

Deň matiek nemá ustálený dátum a jeho oslavovanie sa výrazne líši v závislosti od geografickej polohy, ale na Slovensku a v Čechách pripadá vždy na druhú májovú nedeľu. Okrem toho, že deti obdarúvajú svoje mamičky, veľa partnerov chce v tento deň tiež potešiť svoje polovičky, s ktorými vychovávajú spoločného potomka.

NARODENINY A MENINY

Deň narodenín patrí k najvýznamnejších sviatkom človeka, ktorý patrí len a len jemu. Mnoho ľudí sa nevie dočkať svojej oslavy s najmilovanejšími ľuďmi, a preto je zabudnutie narodenín veľkým faux pas. Tiež je potrebné dôkladne si všímať aj mená v kalendári, gratulácia  k meninám dozaista poteší každého oslávenca.

VÝROČIE

Na sviatky, ktoré nie sú zaznačené v kalendári, zvykne mnoho ľudí zabúdať, ale o to väčšie potešenie nastáva, keď si partner spomenie. Výnimočné dni ako výročie svadby, prvého rande alebo inej významnej udalosti vo vzťahu dvoch ľudí si určite zaslúžia oslavu – ak je doplnená o nádherný darček, napríklad voňavé kvety, výročie bude nezabudnuteľným zážitkom.

LEN TAK PRE RADOSŤ

Nakoniec je nutné dodať, že človek nemusí čakať len na výnimočné dni a sviatky, ale kúpiť svojej polovičke krásnu kyticu môže v hociktorý čas. Naše exkluzívne kvety Queen & King Flowers s efektnou donáškou v luxusných autách potešia každého adresáta.


Ďalšie tipy a rady

Ak ste už vyčerpali možnosti klasických darčekov a túžite priateľku obdarovať niečím špeciálnym, zozbierali sme 5 originálnych tipov, ktoré priateľku dozaista prekvapia a potešia – zároveň to bude príjemný zážitok pre obe strany.
V kalendári sa skrýva mnoho podstatných dátumov, na ktoré by sme nemali zabudnúť, no občas sa to stane každému z nás – práve preto sme spísali príručku najdôležitejších dní, kedy by sme mali ženy v našom okolí obdarovať kvetmi.
Každým rokom človek oslavuje niekoľko sviatkov a ak je pre vás výber správneho darčeka vždy trápením, spísali sme TOP darčeky pre ženy, ktorými v roku 2022 nič nepokazíte, práve naopak – adresátku veľmi potešíte.