5 tipov, ako originálne prekvapiť priateľku

V predchádzajúcom článku sme sa venovali dôležitým sviatkom, ku ktorým patrí obdarovanie žien a tiež sme spísali obľúbené darčeky pre rok 2022, ale dnes sa povenujeme originálnym nápadom, ktoré vašu priateľku príjemne prekvapia v hociktorý, aj nesviatočný, deň.

KÚPIŤ LÍSTKY PRE DVOCH NA VYSNÍVANÝ KONCERT

Zážitkové darčeky sú pre väčšinu ľudí tým najlepším druhom, na ktoré ostáva najviac spomienok. Okrem toho, že po kúpe lístkov zažijete večer plný dobrej hudby, zábavy a nevšednej atmosféry, prežijete ho najmä spoločne – kvalitne strávený čas, ktorý vynahradí aj pár neskorých návratov domov. Navyše, ak sa koncert odohráva v cudzom meste, môžete ho spojiť s poznávaním neznámych ulíc či kulinárskym zážitkom v nepoznanej reštaurácii.

PRIPRAVIŤ ROMANTICKÚ VEČERU

Vziať iniciatívu do vlastných rúk a prekvapiť priateľku po dlhom pracovnom dni dobrou večerou, ktorú ideálne navaríte sami (pripúšťa sa možnosť priateľa na telefón a vyhľadávača Google), stôl slávnostne prestriete a do stredu položíte fľašu kvalitného vína, ktoré priateľka rada pije. Keď nezabudnete ani na sladkú bodku na záver, obľúbený dezert vašej partnerky, vaša snaha určite neostane bez povšimnutia.

NAPLÁNOVAŤ ROMANTICKÝ VÝLET

Objavovanie nepoznaných zákutí, keď máte vedľa seba svoju milovanú osobu – čo môže byť romantickejšie? Nemusí ísť nevyhnutne o let do Paríža, vaša priateľka určite ocení aj menší výlet do susedného mestečka či na obľúbený hrad vo vašom okolí, najpodstatnejší je ten čas, ktorý spolu strávite. Ak máte viac voľna, predĺžený víkend v príjemnom hoteli, raňajky do postele a relax vo wellnesse ešte nikoho nenahnevali, práve naopak – pôjde o príjemné prekvapenie, ktoré vašu polovičku určite dojme.

PREKVAPIŤ LUXUSNÝM BOUQUETOM RUŽÍ

Väčšina žien s radosťou ocení dar v podobe krásnych kvetov, najmä keď ide o prekvapenie. Ak túžite priateľku obdariť kvetmi najvyššej kvality, dovážanými z najlepších zahraničných trhov a skladovanými v prostredí s najnovšími technológiami, ktoré jej navyše dopravia v luxusnom aute – to všetko v sebe skĺbi nová značka na trhu Queen & King Flowers pod patronátom Zuzany PlačkovejPatrika (Rytmusa) Vrbovského. Z bohatej ponuky bouquetov ruží rôznych veľkostí alebo kytíc z iných kvetov určite vyberiete ten ideálny variant pre vašu polovičku.

STRÁVIŤ DEŇ V NÁKUPNOM CENTRE

Nebudeme si klamať, väčšina žien miluje chodenie po obchodoch a ako stúpa počet tašiek, priamoúmerne sa šplhá hore aj ich nálada. Okrem nakupovania môžete zájsť na dobrý obed do obľúbenej reštaurácie a večer to zakončiť s popcornom v ruke v kine pri zaujímavom filme – spoločný deň, na ktorý netreba žiadnu špeciálnu prípravu, a preto sa dá zariadiť takmer kedykoľvek a partnerka toto prekvapenie privíta s nadšením.


Ďalšie tipy a rady

Ak ste už vyčerpali možnosti klasických darčekov a túžite priateľku obdarovať niečím špeciálnym, zozbierali sme 5 originálnych tipov, ktoré priateľku dozaista prekvapia a potešia – zároveň to bude príjemný zážitok pre obe strany.
V kalendári sa skrýva mnoho podstatných dátumov, na ktoré by sme nemali zabudnúť, no občas sa to stane každému z nás – práve preto sme spísali príručku najdôležitejších dní, kedy by sme mali ženy v našom okolí obdarovať kvetmi.
Každým rokom človek oslavuje niekoľko sviatkov a ak je pre vás výber správneho darčeka vždy trápením, spísali sme TOP darčeky pre ženy, ktorými v roku 2022 nič nepokazíte, práve naopak – adresátku veľmi potešíte.